Onze medewerkers

Kernteam

Naam Functie Telefoon E-mail
Monique De Dobbeleer Directeur 0499 40 72 81 monique.dedobbeleer@devlaspit.be
Sonia Coppers Extern relatiebeheer & Marketing 0475 32 12 69 sonia.coppers@devlaspit.be
Geert Bogaert Verantwoordelijke Recycork & Recyclage 0476 44 93 84 geert.bogaert@devlaspit.be
Nico Persoons Verantwoordelijke Kaarsen 0471 12 99 49 nico.persoons@devlaspit.be
Chris Vernelen Verantwoordelijke Groen 0495 50 71 43 chris.vernelen@devlaspit.be
Dirk De Keyzer Verantwoordelijke Poets 0472 12 99 40 dirk.dekeyzer@devlaspit.be
Kris Baeyens Verantwoordelijke Eetcafé De Heerlyckheid 0471 12 99 42 kris.baeyens@devlaspit.be
Vicky Nelsen Preventieadviseur – Verantw. Eetcafé De Heerlyckheid 0472 12 99 42 vicky.nelsen@devlaspit.be
Pascal Rutten Werkvloerbegeleider kaarsen 0476 47 07 94 pascal.rutten@devlaspit.be
Henny Hellemans werkplekarchitect 0471 12 99 47 henny.hellemans@devlaspit.be
Lies Vandenbussche werkplekarchitect
Stefanie Vandebroek Trajectbegeleider 0471 12 99 56 stefanie.vandebroek@devlaspit.be
Daniëlle Steegmans Verantwoordelijke boekhouding danielle.steegmans@devlaspit.be
Tilly Van Der Motte Administratie Boekhouding tilly.vandermotte@devlaspit.be
Liesbeth Bries Personeelsverantwoordelijke 0495 50 71 55 liesbeth.bries@devlaspit.be
Heidi Triekels Personeelsadministratie heidi.triekels@devlaspit.be
Gerda Vandijck Algemene Administratie gerda.vandijck@devlaspit.be

Organogram

Download het organogram in Excel formaat

Bestuur

Naam Functie
Jos Mertens Voorzitter Raad van bestuur
Katrien Willems Onder-voorzitter RvB
Guy De Rocker Secretaris RvB
Lieve Luyten Raad van bestuur
Sandra Rosvelds Raad van bestuur
Tine Verhelst Raad van bestuur
Marc Delaet Raad van bestuur
Eva D'hauwer Raad van bestuur
Dirk Janssens Raad van bestuur
Luc Bemelmans Raad van bestuur
Dirk Verdonck Raad van bestuur
Dirk Nissen Raad van bestuur

Contact

De Vlaspit vzw
Basilieklaan 53
3270 Scherpenheuvel
tel. 013 78 46 34
fax. 013 78 59 13
info@devlaspit.be

DE VLASPIT, MAATWERK OP MENSENMAAT

De Vlaspit is een sociaal tewerkstellingsinitiatief in Scherpenheuvel dat zich richt op mensen die moeilijk geïntegreerd geraken op de gewone arbeidsmarkt. De Vlaspit is een dynamische vzw die steeds in evolutie is. In de organisatie streven we naar een evenwicht tussen de sociale en de bedrijfseconomische context.

In de vzw Opleiding en werkervaring is de voornaamste doelstelling, het tijdelijk tewerkstellen van langdurig werklozen waarbij doorstroming naar de gewone arbeidsmarkt de prioritaire doelstelling is.